P.F. Chang’s’te Karides mevsimi

Dünya genelinde 20 ülkede, 275 restoranı bulunan P.F. Chang’s’in geleneksel olarak gerçekleştirdiği “Karides Festivali” bu yıl ikinci kez ülkemize de taşınıyor. Festival boyunca, karides severler P.F. Chang’s’in Etiler ve Ataşehir Bulvar 216 şubelerinde, birbirinden farklı lezzetleri tatma şansına sahip olacaklar.

10 Ekim 2015 10:02
P.F. Chang’s’te Karides mevsimi
Asya mutfağının özel lezzetlerini, paylaşım kültürü ve iyi servis anlayışıyla sunan P.F Chang’s, dünyanın farklı yerlerinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği Karides Festivali’ni Türkiye’de ikinci kez gerçekleştiriyor. Karides severler için başlangıç ve ana yemeklerden oluşan özel bir menü sunuyor. Kasım ayının ikinci haftası başlayacak P.F. Chang’s Karides Festivali, 31 Aralık 2015’e kadar devam edecek.


Klasikleşen P.F. Chang’s lezzetlerini ve “Karides Festival”inde yer alan özel lezzetleri denemek isteyenler için ise rezervasyon bilgileri aşağıdaki gibidir.

P.F. Chang’s Etiler: (212) 358 60 60

P.F. Chang’s Ataşehir: (216) 688 25 25
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz