Paysage Restaurant’a ilk gala!

Paysage Restaurant’ta bu sezon Cuma akşamları sahne alacak olan Türk Müziği’nin güçlü sesi Ayhan Aşan ilk galasını yaptı.

23 Ekim 2017 12:59
Paysage Restaurant’a ilk gala!
Muhteşem bir atmosferin yaşandığı, sezonun ilk geccesinde sanatçıların dostu, eski menajer ve Dalmaz Center`in sahibi, ünlü iş adamı İnşaat Mühendisi Mehmet Dalmaz- Zühre Dalmaz çifti, Sami Aksu, Ahmet Selçuk İlkan,Yavuz Sabaz, Seda Okuyucu Ayhan Aşan’ı yalnız bırakmadı.

Ayhan Aşan’ın sürpriz yapıp dinlemeye gelen büyük kızı Büşra Aşan, TV ekranlarında aleyhine konuştuğu babasına getirdiği çiçekle adeta zeytin dalı uzattı. Kızını sevinçle karşılayan Ayhan Aşan ‘Evlatlarım her zaman başımın tacıdır’ diyerek kızını en ön masada misafir etti.


Aşan’ın hayat arkadaşı Ayla Hanım ise; ‘Ayhan Bey evlatlarıyla her zaman yakından ilgilenmiştir. Baba kız arasında zaten hiçbir sorun yok. Kapımız her zaman kendisine açıktır’ diyerek adeta hoşgörü ve özveri örneği oldu.

Ayhan Aşan kendisini dinlemeye gelen sanatçı konukları Sami Aksu, Ahmet Selçuk İlkan – Zühre Dalmaz ve Seda Okuyucu’yu sahneye davet etti.

Muhteşem bir müzik ziyafetinin yaşandığı geccede dinleyiciler doyasıya eğlendi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Paysage Restaurant , Ayhan Aşan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz