“Patron XO CAFE” de birleşti…

Dünyadaki en kaliteli kahvenin doğal özü ve %100 mavi Weber Agav bitkisinden yapılan tekila “Patron XO CAFE” de birleşti…

15 Şubat 2013 10:02
“Patron XO CAFE” de birleşti…
Dünya’da; Silver, Anejo, Reposado, Platinum ve Gran Burdeus seçenekleriyle tüketiciye sunulan Patron Tequila, bu kez de çok farklı bir ürünle gündemde: PATRON XO Cafe… Her biri farklı tatlara sahip olan bu tekilalar, lezzetleriyle olduğu kadar tek tek elde şekillenen ve etiketlenen geri dönüşümlü şişeleriyle de dikkatleri çekiyor. Bir sanat eseri niteliğinde tasarlanan ve emeğin farkını yansıtan şişelerin mantar kapaklarıyla eşsiz bir uyum içinde sundukları görsellik te tüketiciler tarafından beğeniyle karşılanıyor.

PATRON XO Cafe, sadece en iyi %100 mavi Weber agav bitkisi kullanılarak üretilen yüksek kalitedeki PATRON Silver tekilasıyla, en iyi kahvenin saf, doğal özünün muhteşem karışımından yapılıyor. Ortaya çıkan lezzet, çikolata ve vanilya aromalarına eklenen çeşitli kahve likörlerinde olduğu gibi tatlı değil; sek ve şekersiz. Koyu kahve renkli XO Cafe’nin, kaliteyi simgeleyen akışkan ve yumuşak yapısıyla tek başına buzla içimi ısrarla önerildiği gibi, mükemmel karışım özelliğinden ötürü kokteyllerin ayrılmaz parçası olarak sunumu da lezzetli seçenekler arasında. Kısa bir süre önce raflarda yerini alan PATRON XO Cafe’yi siz de çok seveceksiniz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Patron XO CAFE

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz