Palmarina Bodrum Madame Gu’yu ağırlıyor

Palmali Grup tarafından 2011 Mayıs ayında satın alınarak ve tamamen yeniden inşa edilerek, üstün kalite ve hizmet anlayışı ile Türkiye'nin ilk mega yat projesi olarak 2013 Haziran ayında tam kapasite ile hayata geçirilen Palmarina Bodrum, 2014 yaz sezonunda da dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen denizcileri, yerli ve yabancı ziyaretçileri uluslararası standartlarda ağırlamaya devam ediyor.

07 Mayıs 2014 11:04
Palmarina Bodrum Madame Gu’yu ağırlıyor
710 tekne deniz bağlama kapasitesine sahip, bölgede bağlama alanı açısından en büyük marina ve Türkiye'de en yüksek kapasitede Mega yat konaklama limanı olan Palmarina Bodrum, uluslararası arenada bölgeyi ‘Türk Rivierası’ ve Bodrum’un yeni merkezi olarak konumlandırırken, geçen sene misafir ettiği mega yatlara 2014 yaz sezonunda da ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Madame Gu, Palmarina Bodrum’a demirledi
Palmarina Bodrum, geçen sezon ağırladığı Madame Gu adlı 99 metrelik mega yatı, 2014 yaz sezonuna girerken tekrar ağırlıyor. Rus bir işadamına ait olan, yapımı dört yıl süren, 99 metre uzunluğunda ve 14 metre genişliğindeki, dört katlı ve 18 kamaradan oluşan megayat bu sene daha uzun süreli bir kontrat imzaladı.

Yerel ekonomiye Palmarina Bodrum’dan tam destek
FEE Mavi Bayrak (The Foundation for Environmental Education), TYHA (The Yacht Harbour Association), 5 Altın Çıpa, IMCI (International Marine Certification Institute) 5 Mavi Yıldız sertifikalarının yanı sıra UKAS LRQA ISO 9001:2008 QMS Sertifikası gibi Türkiye’de sadece kendisinin sahip olduğu çok özel sertifikalara sahip bulunan Palmarina Bodrum; denizciliği ülkemizde yaygınlaştırma hedefi yanı sıra bölgenin ekonomik, sosyo-kültürel dokusuna da canlılık kazandırıyor.

Palmarina Bodrum; bölgede gerçekleştirmiş olduğu yatırımları, özellikle Akdeniz baseninde aktif dolaşım yapan orta ve büyük ölçekli yatların ülkemiz denizlerine olan trafiğini arttırmaya yönelik girişimleri ile ülkenin Turizm sektörüne katkı sağlamaya, bölgenin global ve yerel ekonomisine canlılık kazandırmaya devam ediyor. Palmarina Bodrum’a demirleyen mega yatlar ve diğer tekneler bölgede ekonomik hareketlilik sağlayarak yerel ekonomiye destek oluyor.

Çeşitli boylardaki yelkenli ve motor yatların yanı sıra, 69 adet 40 m ve üzeri Mega Yatlara yıl boyu bağlama ve konaklama imkanı sunan Palmarina Bodrum; kara park sahasında da maksimum 45 metre boya kadar 140 tekneye teknik servis hizmeti sunarak yaz sezonunu açtı.

Marina işletmesi ve denizcilik alanındaki tüm mevzuatlara titizlikle uymayı ilke edinen kuruluşta konuklarının marinayı ziyaretleri öncesi, sırası ve sonrasında kendileri ve teknelerini güvende hissetmeleri, konfor ve kalite standartlarının en üst düzeyde tutulması için her detay etraflıca düşünülmüş.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Palmarina Bodrum , Madame Gu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz