Palladium Ataşehir'de 'Mothers&Kids Pop Up' Günleri Başlıyor!

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası'nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir,12-13-14 Mayıs tarihleri arasında; giyimden dekorasyona, çocuk ürünlerinden doğa dostu bakım ve kozmetik ürünlerine, tasarım çantalardan takı ve aksesuarlara kadar birbirinden özgün ürünlerin sergilendiği 'Mothers&Kids Pop Up 'a evsahipliği yapıyor.

08 Mayıs 2017 17:58
Palladium Ataşehir'de 'Mothers&Kids Pop Up' Günleri Başlıyor!
Anadolu Yakası'nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 'Anneler Günü'nü de kapsayan 12-13-14 Mayıs tarihlerinde, hem anne hem de çocuklar için özgün ürünlerin sergilendiği 'Mothers&Kids Pop Up' etkinliği düzenliyor.
Etkinlik kapsamında AVM içerisine kurulan stantlarda, bakım ve kozmetik ürünlerinden anneler için tasarım çanta ve takılara, giyim ürünlerinden çocuklar için tasarım ürün ve eğlence çadırlarına kadar bin bir çeşit ürün, beğeni ve satışa sunulacak.

12 'anne blogger'ın katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlikte, 8 adet çocuk ve 3 adet anne ürün standı bulunuyor. Katılımcı firmalar ise; Happyjoykids, Yamanscrib, Kozmowell, Beeo, Ellatasarım, Glambils, Archimommies, Karen Butik, Mano Store, Mini Rum, Racuun.

Anneler Günü'nde özgün bir hediye alternatifi sunan stantlar arasında dolaşarak o özel güne yakışır bir hediye seçimi için, 'Mothers&Kids Pop Up' etkinliği ve Palladium Ataşehir, doğru adres.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz