Pakistan Cumhurbaşkanı'nın Suada keyfi

2013 yılında Pakistan Cumhurbaşkanı seçilen Memnun Hüseyin, Çanakkale törenlerine davetli olarak geldiği İstanbul’da dün akşam şehrin en özel konumunda bulunan Suada Club'da ailesi ve yakın dostları ile birlikte bir balık ziyafeti yaptı.

24 Nisan 2015 11:52
Pakistan Cumhurbaşkanı'nın Suada keyfi
Yemeğe eşi, iki oğlu ve iki gelini eşlik ederken, emir subayı Tuğgeneral, Pakistan Büyükelçis i Sohail Mahmood ve Pakistan İstanbul Başkonsolos’u Dr. Yousaf Junaid de yemeğe katıldı.

Ülkemize hayran kaldı!

Cumhurbaşkanı, Suada Club-GS ADASI’nın muhteşem atmosferine hayran kaldı. Ünü ülke sınırlarını aşan G Balık lezzetlerine karşı sürekli iltifatlarda bulunan Cumhurbaşkanı en çok “Zencefilli Levrek”, “Somon Pastırma” ve “Sıcak Pazı Kavurmayı” beğendi.


Boğaz'ın en güzel ve en özel noktasında bulunan G Balık, Cumhurbaşkanı'nı kendine hayran bıraktı. G Balık'ın yaratıcı ekinin sunduğu özel lezzetler karşısında büyülendi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz