Gecce Gurme Kurulu Toplandı! Özlenen buluşma gerçekleşti!

Türkiye'nin en güçlü Gecce Gurme Kurulu bir araya geldi.

22 Ekim 2021 11:59
Gecce Gurme Kurulu Toplandı! Özlenen buluşma gerçekleşti!
Dün akşam Swissotel The Bosphorus içerisinde yer alan Sabrosa Restaurant'ta Gecce Gurme Kurulu toplandı. Pandemi sürecinden sonra yeniden bir araya gelen kurul; yaz-kış sezonlarını değerlendirdi.


Türkiye'nin en iyi gazetecileri, köşe yazarları, gurmeleri, yeme, içme ve eğlence sektörüne yıllarını vermiş en iyi isimlerin yer aldığı Gecce Gurme Kurulu Sabrosa'da bir araya geldi. Bu önemli toplantıda Gecce Gurme Kurulu üyeleri, Aralıkta yapılacak Gecce Mekan Ödülleri için aday adayları hakkında konuştular. Her zaman sektörün öncüsü olmayı başaran Gecce Mekan Ödülleri için fikir alışverişleri yapıldı.


Kenan Erçetingöz başkanlığında düzenlenen Gecce Gurme Kurulu toplantısı; Güneri Cıvaoğlu, Gül Erçetingöz, Dilara Koçak, Yelda İpekli, Sermet Severöz, Edif Edes, Ebru Erke, Uğur Talayhan ve yeni Gurme Kurulu üyesi Ebru Erberdi'nin katılımıyla gerçekleşti. Birçok kıymetli ismin yer aldığı geccede ilk toplantısına katılan Ebru Erberdi, kurula dahil olduğu için onure olduğunu dile getirdi.

Gurme Kurulu’nun değerli isimleri Ertuğrul Özkök, Coronaya yakalandığı için, Mehmet Yaşin ise yurtdışında olduğu için toplantıya katılamadı. Ayrıca Arda Türkmen de özel sebeplerden ötürü gelemedi.Bu önemli toplantıda Gecce Gurme Kurulu üyeleri başta İstanbul olmak üzere mekanları, yeme, içme ve eğlence sektörünü, trendleri, dünyadaki gelişmeleri, Gecce Mekan Ödülleri'nde bu yıl gerçekleşecek olan sürprizleri ve farklı önerileri masaya yatırdılar. Sektörün nabzını tutacak tüm düşünceler ortak paydada birleşti.

Gecce Gurme Kurulu'nda Uğur Talayhan Müjdesi!

Swissotel The Bosphorus Genel Müdürü ve Gurme Kurulu’nun değerli üyesi olan Uğur Talayhan'ın Accor Türkiye operasyonlarından sorumlu bölge başkanı olması toplantı esnasında kutlandı. Artık 55 otel ve 42 markadan sorumlu olacak olan Talayhan için Gecce Gurme Kurulu gururlandı ve tebriklerini dile getirdiler.


Her zaman değişen ve gelişen dünyada yeni trendleri yakalamayı ilke haline getiren ve sektöre yeni ilkleri kazandırarak kendini trend haline gelen Gecce, bu yıl da büyük sürprizlerle herkesi şaşırtmaya hazırlanıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz