Ozan Doğulu ve Doğuş Çabakçor ilk defa aynı sahnede!

Türkiye’nin popüler DJ’lerinden Ozan Doğulu ve Doğuş Çabakçor, gecce hayatının en trend uygulaması ClubTable’ın özel partisi için ilk defa bir arada…

10 Kasım 2016 09:49
Ozan Doğulu ve Doğuş Çabakçor ilk defa aynı sahnede!
İlk defa ‘back to back’ yani aynı kabinde birlikte çalacak DJ’ler Ozan Doğulu ve Doğuş Çabakçor’un performansları şimdiden eğlence severler tarafından merak konusu oldu. Cielo ise bu ikili öncesinde popüler şarkılarla gecceyi ısındıracak.

İlk kez aynı kabinde performans sergileyecek olan Ozan Doğulu ve Doğuş Çabakçor’u en önden dinlemek için birçok ünlü iş adamı, spor, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri değeri 2.000 TL’den başlayıp 8.000 TL’ye kadar çıkan sahne önü VIP localarda yerlerini şimdiden ayırttılar.

Sayısız sanatçının şarkılarına hayat veren, Türkiye’nin en iyi prodüktör DJ’i Ozan Doğulu ve müzik trendlerini yakından takip eden uluslararası bir çok platformda sahne alan başarılı DJ Doğuş Çabakçor bu gecce için çok özel şarkılardan oluşan bir set hazırladıkları söylediler.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ozan Doğulu , Doğuş Çabakçor

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz