Otantik Hint Mutfağı yeniden IST TOO'da!

Uzak Doğu’nun zarafetini Türk misafirperverliği ile harmanlayarak misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Kasım ve Aralık ayında mistik tatlar tutkunlarını, baharatlar diyarı Hindistan’a doğru bir yolculuğa çıkarıyor. 20 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında IST TOO’da keşfedilmeyi bekleyen çok özel bir a la carte menü sunuyor.

20 Kasım 2017 12:37
Otantik Hint Mutfağı yeniden IST TOO'da!
Kültürü, gelenekleri ve mutfağıyla dillere destan Hindistan’ın en iyi bilinen ve sevilen lezzetleri arasında baharatlı köriler, etli tavuklu büryanlar, kömürde kavrulmuş tandırlar, sebzeler ve ekmek çeşitleri bulunuyor. Nesilden nesile geçen bin bir çeşit baharat ve taze sebzelerle harmanlanmış bu leziz tatlar 15 gün boyunca yalnızca Hint mutfağı severlerle buluşmayacak, yeni lezzetler denemek isteyenlerin de keşfine sunulacak.


Sunulacak her yemeğin eşsiz özelliklerinin yenilikçi bir tarzla baştan yaratılarak adeta görsel ve tatsal bir şölene dönüşecek olan bu benzersiz gösteri, 20 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında IST TOO’da lezzet tutkunlarını bir araya getirecek.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 275 8888’i arayabilirsiniz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Otantik Hint Mutfağı , IST TOO

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz