Nusr-et'e 5 yıldız!

Et severler için pek çok özgün seçenek yaratan, kısa süre içinde steakhouse kültürüne keyifli ve lezzetli yeni bir yorum getiren Nusr-Et Steakhouse, The American Academy of Hospitality Sciences tarafından “Lüks Seyahat” kavramının en prestijli ödülü olarak bilinen “5 Star Diamond Award” ödülüne layık görüldü.

18 Eylül 2014 14:05
Nusr-et'e 5 yıldız!
The American Academy of Hospitality Sciences (AAHS) tarafından her yıl, yapılan detaylı denetimler sonrasında verilen “5 Star Diamond Award” ödülü, sunduğu özgün lezzetler, sıcak ortamı ve kaliteli servisiyle fark yaratan Nusr-Et Steakhouse’a verildi. 14 Eylül, Pazar günü Yalıkavak Nusr-Et’te gerçekleştirilen özel davette Nusr-Et Steakhouse adına ödülü Nusret Gökçe, AHHS Başkan ve CEO’su Joseph Cinque’ten aldı.


Türkiye’de ilk kez “Fine dining & chef” katergorisinde ödüle layık görülen Nusr-Et Steakhouse adına gerçekleştirilen davete ünlü opera sanatçısı Emma Shapplin, Tülin Şahin ve Mehmet Özer, Maria ve Necmettin Eliyeşil gibi sanat ve cemiyet hayatından isimler ve pek çok yabancı konuk katıldı.Adour Alain Ducasse, Jean Georges, Le Bernardin, Mercer Kitchen, David Burke Kitchen ve Cafe Milano Washington gibi dünyaca bilinen restoranlara verilen, sektörün en prestijli ödüllerinden olan “5 Star Diamond” ödülü Türkiye’de ilk kez bir restorana verildi. Yüksek kalite standartları sunabilen sınırlı sayıda markanın alabildiği, uluslararası tanınırlığı olan “5 Star Diamond” ödülünü alan Nusr-Et Steakhouse, başarısını uluslararası arenada da kanıtlamış oldu.


Törende AAHS adına konuşan Uluslararası Lüks Seyahat Uzmanı Karen Lynn Dixon: “Nusr-et Steakhouse, sadece Türkiye’nin değil dünyanın lüks gastronomi deneyimi sunan sayılı restoranlarından biri ve bugün, bu güzel atmosferde, Nusret Gökçe’nin geceye özel hazırladığı unutulmaz lezzetleri eşliğinde bu başarıyı taçlandırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

Ödülü AHHS Başkan ve CEO’su Joseph Cinque’ten alan Nusret Gökçe ise yaptığı teşekkür konuşmasında, başarısının sırrrını işine olan tutkusu ve saygısı olarak ifade etti. Bu başarının uluslararası bir ödülle taçlandırılmasından mutluluk duyduğunu söyleyen Nusret Gökçe, bu ödülün yıl sonuna doğru Dubai’de açılacak ilk Nusr-Et Steakshouse restoranı için de büyük önem taşıdığını belirtti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nusret Steak House

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz