Novikov, İstanbul'da kapılarını açtı!

Novikov Restaurant & Bar, İstanbul'da Mandarin Oriental Bosphorus içerisinde özel bir davetle kapılarını açtı. Davete cemiyet hayatından pek çok ünlü isim katıldı.

24 Eylül 2021 15:01
Novikov, İstanbul'da kapılarını açtı!
Modern Asya ve İtalyan mutfaklarının uluslararası temsilcisi Novikov Restaurant & Bar, tecrübeli restoran işletmecileri Arkadiy Novikov (Novikov Group) ve Anton Pinskiy’nin (Pinskiy & Co) önderliğinde, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un nefes kesici atmosferinde dünyanın dört bir yanından seçkin misafirlerini ağırlamaya başladı!

23 Eylül Perşembe akşamı düzenlenen özel açılış davetine, aralarında Ahu-Süleyman Orakçıoğlu, Vedat-Seda Alaton, Erkan-Gülbin Simitçioğlu, Yasemin Taciroğlu, Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı, Gizem Karaca, Hazal Subaşı gibi isimlerin de bulunduğu çok sayıda seçkin konuk katılım sağladı.


Restoranın özgün lezzetleri ve yaratıcı kokteyllerinin eşlik ettiği geccede, konuklar canlı müziğin ardından DJ Doğuş Çabakçor’un başarılı performansı ile eşsiz Boğaz manzarasının tadını çıkardı.


İlk konuklarını 2011’de Londra, Mayfair’de ağırlayan Novikov Restaurant & Bar, 10. yılını, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’daki en yeni restoran ve barları ile taçlandırdı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Novikov Restaurant & Bar

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz