Nossa Costa'da Hakan Altuna evlenme teklifi!

Önce ki akşam Ataköy Marinada bulunan Nossa Costa’da aşk şarkılarının sevilen ismi Hakan Altun sahne aldı.

30 Ocak 2017 13:07
Nossa Costa'da Hakan Altuna evlenme teklifi!
‘’Bizim için şubat ayı aşk ayıdır. Sadece 14 Şubat değil, Şubat’ın her gününü aşk ile kutlayacağız’’ diyerek programına başlayan Altun, ''Yanında sevdalısı olan vardır olmayan varsa benimle nakaratı söylesin'' diyerek “aşk lütfen gel” parçasını söyledi.


‘’Bu gecce buraya ilk defa gelenlere ithaf ediyorum. Bu gecceyi bağımlı olarak bitireceksiniz. Neye bağımlı mı? Tabi ki Nossa Costa ve bana…’’ diyerek espri yaptı. Ardından “Benimle evlenir misin” i söylemeye başladı. Şarkının bitiminde salondan bir genç kız, Hakan benimle evlen diye bağırınca, cesaretinden ötürü genç kızı kutlayarak, ''Aşık olacağın biri ile inşallah çok mutlu olursun'' diyerek kibarca teşekkür etti.

Sırasıyla “ALENİ ALENİ”, “BİZİM DOSTLUĞUMUZ ÖLENE KADAR” ve “DEM BABA” parçalarını seslendiren Altun, duygusal şarkılarından, “YORGUN YILLARIM”, “AĞLAMAK YÜREĞİM” ve “HANİ BEKLEYECEKTİN” parçalarını seslendirerek büyük alkış aldı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nossa Costa , HAKAN ALTUN

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz