Nossa Costa'da aşk nağmeleri yükseldi

Hakan Altun: "Yine Sevgililer Günü'ne sevgilisiz girdik, gelenek değişmedi..."

15 Şubat 2015 10:14
Nossa Costa'da aşk nağmeleri yükseldi
BVS Group’a ait Ataköy Marinada bulunan üç tarafı denizle çevrili Nossa Costa’da 14 Şubat Sevgililer Günü programında sevilen aşk şarkılarının bestecisi, arabesk ve fantazi müziğin ünlü ismi Hakan Altun sahne aldı.


Geçmişten günümüze en sevilen aşk şarkılarını, sevgililer gününü kutlamak için NossaCosta’ya gelen yüzlerce hayranı için seslendiren Altun, "Yine bu sevgililer gününde de yalnızım, ama ne kadar güzel bir manzara var şu an karşımda, herkes aşk dolu.." diyerek tüm konukların sevgililer gününü kutladı.


GELENEK DEĞİŞMEDİ!

Hemen hemen her sahnesinde mutlaka bir evlilik teklifine aracı olan Hakan Altun, NossaCosta sahnesinde de geleneği bozmayarak yine bir evlenme teklifine şahitlik etti.


"Sanırım en çok evlilik teklifi benim sahnemde ediliyor, ne kısmetli adamım.. Demek ki sahnem uğurlu, sahnemde evlenme teklifi edip hiç mutsuz evlilik yapanı duymadım..’’ diyerek genç çifte mutluluklar diledi.

Hakan Altun sevgililer gününe özel hazırladığı repertuvarıyla kendisini dinlemeye konuklara hem duygusal dakikalar yaşattı hemde zaman zaman arka arkaya hareketli şarkılar söyleyerek tüm salonu coşturdu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: hakan Altun , Nossa Costa

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz