Nişantaşı’nın kalbi SETS’de attı!

Nişantaşı Atiye Sokak’ın yeni gözdesi SETS Bites & Lounge, iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katılımı ile görkemli bir davetle açıldı.

29 Mart 2018 16:10
Nişantaşı’nın kalbi SETS’de attı!
Kült sinema filmlerinden esinlenerek dekore edilmiş özel atmosferi ve menüsüyle SETS, ‘comfort food’ anlayışında hizmet verecek. Lezzetleriyle de iddiasını ortaya koyan SETS, konsept geceleri, canlı ve dj performansları ile de misafirlerinin beklentisini fazlasıyla karşılayacak.


İstanbul’un en iddialı mekânlarından biri olmaya hazırlanan SETS, açılış gecesinde tüm konuklarından tam puan aldı. Nefise Karatay, Sumru Yavrucuk, Bekir Aksoy, Sinem Yıldırım, Ege, Yasemin Taciroğlu ve Melih Gümüşbıçak gibi ünlü isimlerin yanı sıra iş ve cemiyet hayatının tanınmış simaların katıldığı gece oldukça hareketli ve renkli geçti.Lezzetleri, hizmet kalitesi ve konsepti ile comfort food anlayışını benimseyen SETS, atmosferi, dekorasyonu, yemekleri ve sunumu ile çok özel bir mekan olduğunu hissettirdi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: SETS

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz