My Cabaret'te büyüleyici ses!

Nil Burak sesi ve sahnesiyle My Cabaret'i büyüledi..

20 Ocak 2015 09:12
My Cabaret'te büyüleyici ses!
My Cabaret'te "Gazino Geceleri" konsepti Nil Burak ile devam etti.

Cuma - Cumartesi akşamları Cenk Eren'in sahneye aldığı BVS Group bünyesindeki My Cabaret'de "Gazino Geceleri" konsepti Nil Burak ile devam etti.

Geçtiğimiz hafta sonu Nil Burak'ın sahne aldığı My Cabaret'te unutulmaz bir gece daha yaşandı. Güllüm Show Fehmi Dalsaldı ile açılan sahne, oryantal Kumsal ile devam etti. Gecenin assolisti sesi ve fiziği ile yıllara meydan okuyan Nil Burak, şahane repertuarı ile dinleyiciler müzik ziyafeti sundu.


Bu gece için özel olarak hazırlanan sahne kostümü içerisinde adeta ışıldayan Nil Burak, Issız Adam filmiyle genç neslin de benimsediği şarkılarının yanı sıra, Cem Karaca'dan Ahmet Kaya'ya kadar birçok değerli müzisyenin eserlerini kendine has yorumuyla seslendirdi.

Kendisini dinlemeye gelen, Seyyal Taner, Ali Rıza Binboğa, Sami Aksu, Ahmet Selçuk İlkan, Zühre Dalmaz ve Recep Kaymak'ı tek tek sahneye alan Nil Burak bazı şarkılarda da onlarla düet yaptı.

Nil Burak'ı izlemeye gelenler arasında, oğlu Cemre Burak, Cenk Eren, Volga Tamöz, Nazan Şoray, Asuman Dabak, Nuri Alço, İşadamı Hayyam Gariboğlu ve eşi, Mehmet Dalmaz ve eşi, Filiz Taçbaş, Avukat Meltem Banko ve bir çok değerli konuk vardı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: my cabaret , nil burak

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz