Nanna’da bir divanın nağmeleri yükseliyor!

Anadolu Yakası'nın en gözde eğlence merkezlerinden Nanna'da bu Cumartes geccesi güçlü sesi ve eşsiz yorumuyla diva Bülent Ersoy'un nağmeleri yükselecek..

23 Ekim 2014 09:32
Nanna’da bir divanın nağmeleri yükseliyor!
Anadolu Yakası’nda, Marmara Denizi’nin ufka doğru mora çalan maviliklerinde, Adalar panoramasına karşı, lezzet ve eğlence konseptini üç ayrı ambiansta sunan tek mekan Nanna Restaurant; 25 Ekim Cumartesi günü, güçlü sesi ve eşsiz yorumuyla sahnelerin divası Bülent Ersoy’u ağırlıyor.Klasik ve alaturka müzik alanında ülkemizin gelmiş geçmiş en önemli yorumcularından Bülent Ersoy, zengin repertuvarından en sevilen şarkıları Nanna’nın seçkin misafirleri için seslendirecek.


Her gün farklı bir canlı müzik performansına ev sahipliği yapan Nanna’da;popüler müziğimizin en değerli yorumcularından Yelizher Cuma günüeşsiz bir müzik ziyafeti sunarken, Cumartesi günleri de, Soner Arıca’nın buğulu sesinden en romantik aşk şarkıları, sanatçının hayranlarını bekliyor.

Elit bir ortamda, muhteşem bir müzik yolculuğuna tanıklık etmek istiyorsanız, siz de Nanna Restaurant’ın ayrıcalıklı dünyasına davetlisiniz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Nanna , Bülent Ersoy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz