Namlı Gurme’de Ramazan ayı bambaşka...

Yöresel ve ithal peynir çeşitleri, kendi üretimi olan et mamülleri, Güneydoğu’nun yaylalarından özenle seçilmiş karakovan ve çiçek balları, Onbir ayın sultanı Ramazan’ın olmazsa olmazı NAMLI’nın özel Kayseriden gelen pastırması, Medine hurması, 32 çeşit zeytinleri, reçelleri, günlük hazırlanan 70 çeşit zeytinyağlıları, mezeleri ve anne eli değmişçesine lezzetli sıcak ev yemekleri, ızgara kırmızı ve beyaz et çeşitleri ile Ramazan ayına özgü güllaçları ve tatlıları damağınızda iz bırakmak için sizleri bekliyor..

24 Nisan 2019 09:51
Namlı Gurme’de Ramazan ayı bambaşka...
Ataköy şubesinde iftarın yanı sıra sahur servisi bulunmaktadır. Citys’ de 2 adet farklı iftar menüsü var;
Kişi başı 75,00 TL lik menüsünde; günün çorbası, kahvaltı tabağı(beyaz peynir, eski kaşar, tulum peyniri, pastırma, salam, domates-salatalık, zeytin, reçel, hurma, sigara böreği), ana yemekte seçmeli Izgara köfte veya tavuk göğüs, güllaç, su, kutu içecek ve sınırsız çay var.

Kişi başı 45,00 TL lik menüsünde ise; günün çorbası, ana yemekte günün sıcak yemeği, pilav, tatlıda güllaç ve içecek olarak su, sınırsız çay ve kutu içecek var.

Göktürk’ te ise iftar menüleri şu şekilde;
Kişi başı 90,00 TL lik menüsünde; günün çorbası, kahvaltı tabağı(beyaz peynir, eski kaşar, pastırma, sucuk, zeytin, hurma, bal kaymak, domates salatalık), günlük 2 çeşit ara sıcak, ana yemekte ızgara köfte veya tavuk, güllaç veya revani, su, kutu içecek ve sınırsız çay.

Kişibaşı 80,00 TL lik menüsünde ise; günün çorbası, kahvaltı tabağı(beyaz peynir, eski kaşar, pastırma, zeytin, hurma, balkaymak), namlı salata, günün sıcak yemeği, pilav veya makarna seçmeli, güllaç veya revani, su, kutu içecek ve sınırsız çay var.

İftar Menüsü 1 - 75,00 tl

Başlangıç
Çorba

Kahvaltı tabağı
1 adet Beyaz peynir,1 adet eski kaşar,1 adet tulum peyniri 1 adet pastırma, 1 adet salam,domates-salatalık,zeytin,reçel,hurma ,sıgara böreği

Ana Yemek
Izgara köfte
Izgara Tavuk göğüs --(yanında salata +patates kızartması)
(Seçmeli)

Tatlı
Güllaç

İçecek
Su
Sınırsız çay
Kutu içecek
(cola,fanta,sprite,ice tea,cappy çeşitleri,ayran)

İftar Menüsü 2 - 45,00 tl

Çorba

Ana yemek
Günün sıcak yemeği
Pilav

Tatlı
Güllaç

İçecek
Su 2.5
Sınırsız çay
Kutu içecek 5
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: iftar , yemeği , namlı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz