Mutluluk veren mekanlar!

Hepimiz ay içerisinde, hafta içerisinde hatta gün içerisinde oldukça yoğun ve stresli zamanlar geçirebiliyoruz. Bunun için sizi sakinlik, rahatlık ve huzur veren mekanlara davet ediyorum.

29 Ağustos 2018 11:48
Mutluluk veren mekanlar!
Fener Lokantası

Hem bir lezzet hikayesine sahip hem de mekanda kendinizi gezmekten alıkoyamayacağınız bir atmosfere sahiptir. İstanbul denizinin eşsiz manzarasıyla süslediği açık ve kapalı alanlarında denizlerin en nadide lezzetlerini masanıza getiriyor, hayatınıza lezzet katıyor. Huzuru ve sessizliği burada istediğiniz gibi bulabilirsiniz. Manzara, sevdiğiniz insanlar ve eşsiz lezzetler varken, insan başka neyi düşünür ki?


Zoom

Manzara düşkünlerine sesleniyorum, koşa koşa Rumelihisarı Zoom'a gidin! Biz gittik ve mükemmel nargilesini mi, kriz geçiren tatlılarını mı, lezzetli mi lezzetli yemeklerini mi? Hangisini denesek bilemedik ve o yüzden mekana ve manzaraya doyamadık hepsine yer açtık.
Gündüz veya akşam farketmeksizin istediğiniz zaman seve seve ve gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.


Galen

Gelelim, Bodrum/Türkbükü'nün en güzel mekanına. Bahsetmeden geçemeyeceğim..
Her yaz, düşlediğimiz tatilin tadını, ''kimi zaman tam istediğimiz gibi oldu'' derken kimi zaman da düşlediğimiz ve istediğimiz tatili bizlere veremeyebiliyor. Bu yüzden yolu gidenler gitmeyenlere anlatsın! Bodrum'un gözbebeği Galen, havası,suyu,taşı,toprağı,kokteylleri ve atıştırmalıkları ile tamamen önerebileceğimiz ve görülmesi gereken bir yer. Huzur hepimizin yakınında..


Mori Performance

Huzur bulmak her zaman sessizlik olmamalı tabi.. Biz huzuru, mutluluğu eğlenirken bile bulabiliriz. Çoğu insan bir deniz kenarında veya salaş bir mekanda ararken, çoğu insan ruhunu eğlenerek ve müzikle dinlendirir..
Siz de eğer, birbirinden farklı konserler de eğlenmek istiyorsanız Mori Performance sizleri bekliyor.


Beyza Kaya
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz