Museum Hotel bir ödüle daha layık görüldü

Türkiye’nin ilk ve tek Relais & Chateaux unvanına sahip, Kapadokya’nın dünyaca ünlü oteli Museum Hotel dünyanın en lüks otellerinin değerlendirildiği World Luxury Hotel Awards 2017'de ‘‘Türkiye’nin En İyi Lüks Gurme Oteli’’ seçildi! İşte detaylar...

26 Aralık 2017 19:15
Museum Hotel bir ödüle daha layık görüldü
Dünyanın en prestijli turizm ödüllerinden “World Luxury Hotel Awards” bu sene İsviçre’de yer alan Kulm Hotel St. Moritz’de düzenlendi. Dünya çapında hizmet endüstrisi standartlarının temelini oluşturan “World Luxury Hotel Awards”, yapılan 300.000’den fazla oylama ile dünya çapındaki en lüks otelleri seçti.

Bugüne kadar başarısını dünya çapında ve Türkiye’de birçok kuruluş ve organizasyonun ödülleri ile kanıtlayan, Kapadokya’nın en özel otellerinden Museum Hotel bu sene düzenlenen “World Luxury Hotel Awards”de ‘‘Türkiye’nin En İyi Lüks Gurme Oteli’’ ödülüne layık görülerek başarısını bir kez daha taçlandırdı.

Hayranlık uyandıran Kapadokya mirasına, özgün mimari dokusu ve “yaşayan müze” konseptiyle eşlik eden, şarap çeşmeli odaları, otele özel üretim şarap çeşitleri ve şef Çağrı Erdoğan’ın önderliğindeki Lil’a Restoran’ın fark yaratan lezzetleriyle Türkiye’nin tek Relais & Chateaux ünvanlı oteli “Museum Hotel” aldığı bu ödülle, yemek ve şarap konusundaki iddiasını yeniden tüm dünyanın gözü önünde kanıtlamış oldu.


Ömer Tosun tarafından kurulan ve gerek ambiyansı, gerek kişiye özel hizmet anlayışı ile dünya çapında büyük bir üne sahip olan Museum Hotel geçmişte aldığı Avrupa’nın En iyi Küçük Oteli (2013), Avrupa’nın En iyi Otel Mimarisi (2013), Türkiye’nin En iyi Küçük Oteli (2013 ve 2014), Türkiye’nin En iyi Otel Mimarisi (2013), Türkiye’nin En İyi Butik / Özel Belgeli Oteli (2014), Türkiye’nin En iyi Kültür Turizmi Yatırımı (2013), Türkiye’nin En iyi Tarihi Lüks Oteli (2013), Türkiye’nin En iyi Otel Restorasyonu ve Yenilemesi (2013), En iyi Butik Otel Lokasyonu (2013), Avrupa’nın en iyi lüks butik oteli (2015), En İyi Butik Toplantı Hizmeti Veren Tesis (2017) ödüllerine ‘‘Türkiye’nin En İyi Lüks Gurme Oteli’’ ile bir yenisini daha ekledi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz