Monaco Mutfağı'nın özel tatları, 25 - 29 Kasım arasında Sunset'te...

Sunset, eşsiz bir deneyim yaşatan Hotel Hermitage & Vistamar Restaurant'ın Michelin yıldızlı şefi Joel Garault'yu ağırlayarak sizleri, Fransız Riviera'sının kalbi Monaco'ya götürüyor..

20 Kasım 2014 15:54
Monaco Mutfağı'nın özel tatları, 25 - 29 Kasım arasında Sunset'te...
Monaco: Hollywood yıldızlarından jet sosyeteye, sanatçı ve politikacılardan işadamlarına, ünlülerin yıllardır akın ettiği büyülü bir cennet...

Monaco Prensi II. Albert'in sahibi olduğu (SBM) Monte Carlo La Societe des Bains de Mer'e ait olan Hermitage Hotel'in Michelin yıldızlı ünlü şefi Joel Garault , yardımcı şefi ve tatlı şefi ile birlikte Monaco mutfağını tatmak isteyenler için Sunset mutfağında hünerlerini konuşturacak.

Michelin Yıldızlı Şef Garault " Servis ettiğiniz tabağın karakteri olmalı, güzel görünmeli ve tabii ki tarifin malzemeleri ile uyum içinde olmalı..." diyerek dile getiriyor görüşlerini. "Neden bir şeyi zorlaştırasınız ki? Aslında sadelik her zaman ustalığın göstergesidir... pişirme metotları, kullanılan çeşniler ve tattır aslında önemli olan ... "

Monaco mutfağını keşfetmek isteyenler, Sunset'in 20. yılında İstanbul için hazırlanan özel menüyü, sommelier'lerin tavsiye ettiği şaraplar eşliğinde tadabilecek.

Detaylar için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: sunset , Monaco , Joel Garault

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz