Midpoint’te Gecce keyfi…

Bahar bulaştı ya her tarafa, Gecce ekibinin de içi içine sığmıyor haliyle. Bir yanda yepyeni projeler, bir yanda çalışmalarına yeni başladığımız Gecce Yaz Rehberi heyecanı derken sürekli bir koşuşturma halinde olduğumuzu ve hiç durmadığımızı fark ettik.

17 Nisan 2015 16:14
Midpoint’te Gecce keyfi…
Patronumuz Kenan Erçetingöz’ün Filipinler’e gitmesini bahane ederek hem kendisine keyifli bir iyi yolculuklar günü düzenleyelim dedik, hem de ekipçe güzel havanın tadını lezzetli bir yemekle çıkaralım istedik.

Ve rotamızı Etiler’deki Midpoint’e çevirdik. Biliyorsunuz çok keyifli bir bahçesi var mekanın. Adeta cennetten koparılmış bir huzur köşesi gibi. İşte biz de bu bahçede neşeli cumadan birkaç saat çaldık ekipçe. Resmen bir lezzet şöleni yarattılar bizim için. Bizim için derken yanlış anlaşılmasın menüden seçip yedik. Ama her şey o kadar lezzetli ki neredeyse tüm menüyü söyleyecektik. Ama tabii ki bunu yapmadık. Malum yaz geliyor; dikkat etmek lazım.


Başlangıçlardan bruschetta, jalapeno pappers ve börek tabağı enfesti. Ana yemeklerden herkesin tercihi farklıydı ancak en çok ilgiyi İskender usulü yaprak bonfile çekti. Görünümü de lezzeti de bir harikaydı cidden.


Tatlı kısmına geçildiğinde ise masadan şen kahkahalar yükseldi. Boşuna dememişler, “tatlı, mutluluk hormonu salgılıyor” diye. Çikolatalı Karayip katları ve ice crash resmen günümüzü renklendirdi.Üstüne de o canım havada bir Türk kahvesi keyfi yaptık ki, sormayın gitsin.

Bize bu keyifli günü yaşattıkları için başta Etiler Midpoint’in İşletme Müdürü Ogün Düşmez olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz. Şahaneydiniz cidden.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz