Metin Arolat Frankie İstanbul sahnesinde!

Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul gece hayatında özel bir yer edinen Frankie İstanbul, gelenekselleşen müzik ziyafetlerine hız kesmeden devam ediyor.

12 Ekim 2016 14:25
Metin Arolat Frankie İstanbul sahnesinde!
Black Nights sahnesinin 18 ve 25 Ekim Salı geccelerindeki konuğu Metin Arolat olacak. Sanatçı, duygusal ve dillerden düşmeyen şarkıları ile Frankie İstanbul’da uzun bir aranın ardından sevenleri ile yeniden bir araya gelecek.

Müzik dünyasında “Elveda”, “Dert Değil” gibi unutulmaz şarkılara hayat veren ve uzun yıllardır şarkılarıyla dinleyenleri coşturan Metin Arolat, birbirinden farklı albümleri ve geniş repartuarı ile18 Ekim ve 25 Ekim Salı, saat 22.00’den itibaren dinleyenlerini Frankie İstanbul’da bekliyor.


İyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklar, haftanın Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma gecceleri gerçekleştirilen Black Nights ve hafta sonu Saturday Live performansları için Frankie İstanbul'u ziyaret edebilir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Metin Arolat , Frankie İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz