Marilyn Monroe benzerliği ile nefes kesti...

Sevgililer Günü için 360East Moda’da sahne alan Hollandalı sanatçı Memory Monroe, Marilyn Monroe benzerliği ile nefes kesti. Geccenin davetlileri, bu benzerlik karşısındaki şaşkınlıklarını gizleyemedi.

15 Şubat 2014 14:20
Marilyn Monroe benzerliği ile nefes kesti...
20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızlarından, seks sembolü ve pop ikonu Marilyn Monroe, 14 Şubat gecesi 360East Moda’da aşkın şehvetini simgelemek için sahne aldı. İnanılmaz benzerlikleri ile şaşırtan ve izleyenleri büyüleyen Marilyn Monroe, 360East Moda’daki romantik geccede çiftler için en güzel aşk şarkılarını seslendirdi.

Davetliler için güzel bir anı olan geccede Memory Monroe, Marilyn Monroe’ya sadece fiziksel değil şovları boyunca tüm hareketlerinin benzerliği ile büyük ilgi topladı. Dünyada tescillenen benzerliği ile Memory Monroe, bir yıldızın ihtişamını sergiledi. Sıcak tavırlarıyla dikkat çeken sanatçı, tüm davetliler ile Sevgililer Günü’ne özel pozlar verdi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz