Mantının Adresi Bodrum Mantı&Cafe

Kaliteli ve özenli hizmet anlayışıyla ve birbirinden enfes lezzetleriyle müşterilerinin yıllardır vazgeçilmezi olan Bodrum Mantı & Cafe, Cengiz ve Hasan Yanar kardeşlerin çeyrek asrı geçen işletme tecrübesiyle ilk olarak 1997 yılında Arnavutköy’de hizmete sunulmuş. Şu anda tam 24 şubeleri bulunmakta.

09 Nisan 2018 09:45
Mantının Adresi Bodrum Mantı&Cafe
Bodrum Mantı & Cafe’nin yıllardır tüm restaurantlarında aynı lezzet kalitesini sağlayan da, kurmuş oldukları imalathanelerde sağlıklı ve hijyenik koşullarda özenle elde hazırlanan ürünleri, böylece tüm restaurantlara tek bir noktadan ürün ulaşımı sağlanıyor.


Bodrum Mantı & Cafe’nin yeni açılan şubeleri gibi, menüsü de yenilendi. Behlül’ün Bihter’i, 3 Peynirli Mantı, Hadise’m gibi yeni ve birbirinden güzel lezzetler menüde yerini aldı, sizlerin tatmasını bekliyor.


Bodrum Mantı & Cafe, ünlülerin de uğrak mekânı haline gelmiş, yemeğinizi yerken duvarlardaki fotoğrafların çokluğundan gözünüzü alamıyorsunuz.


Siz de mantı sevdalısıysanız, İstanbul’da en iyi mantıyı bulabileceğiniz yer olan Bodrum Mantı & Cafe, 24 şubesiyle sizleri bekliyor, üstelik de Arnavutköy ve Fenerbahçe şubeleri 7/24 açık!


Berru Kahyaoğlu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Bodrum Mantı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz