Mahkeme Lokantası’nda aşka mahkum lezzetler!

Karaköy’ün en yenisi Mahkeme Lokantası, Sevgililer Günü’nde sizi aşka mahkum ediyor. Cenevizlilerden miras tarihi binası, eşsiz dekorasyonu ve fark yaratan lezzetleriyle sizi yüzyıllar öncesine götürecek mekanda Sevgililer Günü menüsü kişi başı 130 TL.

08 Şubat 2018 11:48
Mahkeme Lokantası’nda aşka mahkum lezzetler!
İstanbul’un tarih kokan semti Karaköy’de adeta bir açık hava müzesini andıran Mahkeme Sokağı’nda Cenevizlilerden miras binada hayat bulan Mahkeme Lokantası, zamanında Fransız elçisi olarak görev yapan Saint Priest tarafından Fransız tüccarların konaklamaları için yapılmış.

Eşsiz mutfağı ile de adeta damak şöleni yaşayacağınız Mahkeme Lokantası, yüksek tavanları, tarihi duvarları ve ruhuna uygun müzikleriyle adeta sizi içine çekiyor. Sevgililer Günü’ne lezzetleriyle anlam katacak, özenli mutfağının en güzel tatlarıyla hazırlanan fiks menüsü kişi başı 130 TL.
Her gün değişen menüsüyle doğal ürünlerin öncelik kazandığı eşsiz mutfağının müdavimi olacağınız lokantanın özel toplantı ve VIP konuklara ev sahipliği yapan özel odaları da bulunuyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz