MAD-Avrupa'nın en farklı kulübü Cratos'da açılıyor.

KKKTC,MAD ile beraber yeni eğlence merkezi oluyor.

18 Aralık 2013 17:25
MAD-Avrupa'nın en farklı kulübü Cratos'da açılıyor.
Cratos açılana kadar daha çok kumar ile anılan KKTC artık tam bir eğlence merkezine dönüşüyor..Ergun Yıldız'ın Cratos un açılmasıyla beraber oraya transfer olmasıyla beraber her sene ayrı bir ivme kazanan ve yerli-yabancı dj'lerin,show ekiplerininin,ünlü şarkıcıların sahne aldığı birbirinden farklı restaurant ve gecce külüplerini barındıran devasa bir eğlence merkezi oldu.


Bünyesinde La Matta adlı brasserie'si,Golden Cage isimli canlı müzik mekanı,Mey balık restaurantı ve The Ocakbaşı'nı bulunduran Port Cratos bu gece açılacak olan MAD isimli gecce kulübü ile dünayda eşi benzeri olmayan tam bir eğlence merkezi oluyor.


Marinelli duruşu ile 2013 Guinnes Rekorlar kitabına giren air hoop dancer Tsatsral Erdenebile,Avrupa'nın en iyi Burlesque kızlarından biri olan Miss Melitta Honeycup,Ukrayna'lı 1 kız 1 erkek dansçıdan oluşan Crazy Dancers ve Türkiye'nin en iyi Dj'lerinden David Şaboy un performansı ile MAD bugün Cratos içinde açılıyor.


Sadece Ada'nın değil Avrupa'nın en farklı klubü olacak olan mekan için hiç bir masraftan kaçınılmadı ve yurtdışından 300.000 dolarlık bir ses ve ışık sistemi getirtildi.Girişinden tuvaletlerine kadar her yerde çok farklı objelerle karşılaşacağınız mekanın devasa bir barı bulunuyor ve localarda birbirinden ilginç limited edition olarak üretilen süper kahraman figürleri yer alıyor. .Ergun Yıldız'ın konseptini yarattığı ve Halil Adacan'ın dekore ettiği MAD 23:30 itibari ile kapılarını açıyor ve sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence devam ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: MAD-Avrupa , Cratos

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz