Linet: Sizi Zıplatacağım!

Geçtiğimiz gecce Sahne İstanbul'da sahne alan Linet dinleyenlerine; ''Bu geccenin adı Altın Gecce olsun.'' Diye seslendi!

02 Mart 2014 14:01
Linet: Sizi Zıplatacağım!
Ünlü sanatçı Linet önceki gecce ‘Sahne İstanbul’da sahne aldı. 500’e yakın müzikseverin katıldığı geccede Linet kolay kolay akıllardan silinmeyecek bir program gerçekleştirdi.


Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan ünlü sanatçı; ‘Kıyafetim altın rengi. 2013’ten beri altın yıl yaşıyorum. Bu geccenin adı da altın gecce olsun. Bu gecce sahnede her türlü şarkıyı okuyacağım’ dedi.

Linet ayrıca; ‘Yeni albümümü Mart’ta yani bu ay çıkartacaktım ama çok ince eleyip sık dokuduğumuz için hayranlarımın biraz daha sabretmelerini istiyorum. Nisan ortaları gibi çıkacak inşallah. Çok büyük sürprizler olacak albümde. İlk ‘Yorum Farkı’ albümünü geride bırakacak bir çalışma olacak bu ‘Yorum Farkı 2’ albümü’ şeklinde konuştu.


Röportajın ardından sahneye çıkan Linet; ‘Uykuya ramak kaldı ama öyle şarkılar söyleyeceğim ki size yerinizden zıplayacaksınız. Müzisyen arkadaşlarım ve ben müthiş bir gecce yaşatacağız sizlere, bu gecce sizi zıplatacağım; garantisi benden’ diye konuştu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Linet , Sahne İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz