Leziz tatlar Lebnaan'da sizleri bekliyor!

Lübnan mutfağını Yeşilköy İskele'ye taşıyan Lebnaan, en seçici damakları bile kendine aşık edecek lezzetlerini barındırıyor..

08 Ocak 2015 18:00
Leziz tatlar Lebnaan'da sizleri bekliyor!
Farklı atmosferi, enfes deniz manzarası ve özel ortamı ile dünden bugüne Lübnan mutfağı, Arap, Türk, Yunan, Ermeni, Hint, Fransız dünyasından etkiler ile oluşmuş bir Akdeniz ülkesinin kültürel ve doğal zenginliklerini yansıtıyor..

-Damak tadına uygun karidesler-

Lebnaan, Türk damak tadına yakınlığının yanı sıra, farklı lezzetleri bir araya getirme biçimiyle de hayranlığınızı kazanacak. Mutfağın en belirgin özelliği, baş döndürücü çeşitlilikteki mezeleri.-Keyifli kahvaltılarınız Lebnaan'da-

Öte yandan Lebnaan Balık, zengin mönüsü ile usta şeflerinin hünerli ellerinde hayat bulan deniz ürünleri ve birbirinden lezzetli tatları ile günün her saatinde, en taze malzemelerle özenle sizler için hazırlanmaktadır.

Şirket yemeklerini ve kusursuz geçmesini planladığınız tüm özel organizasyonlarınız için Lebnaan Balık'ı tercih edebilirsiniz.Detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Lebnaan , Restoran

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz