LE PAIN QUOTIDIEN’den Yılbaşı Sepetleri

Le Pain Quotidien, alternatif bir yılbaşı sepeti arayışında olanlar için organik ürünleriyle benzersiz bir seçenek sunuyor. Çikolata – kahve ikilisinin hükümdarlığına son veren rengârenk sepetlerinde; organik vişne reçelinden siyah Çin çayına, Belçika’dan getirilen özel yılbaşı ürünlerinden organik zeytinlere kadar farklı lezzetler bulunuyor. Ayrıca, yılbaşını evde geçirmek isteyenler için özel hindi paket servisi de veriliyor.

18 Aralık 2013 18:17
LE PAIN QUOTIDIEN’den Yılbaşı Sepetleri
Hayatımıza uzun ahşap masalarındaki dost sohbetleri ve nefis lezzetleriyle giren Le Pain Quotidien, yılbaşı için gurme sepetler hazırladı. Organik, sağlıklı ve Le Pain’e özgü olan bu lezzetler, üç farklı boydaki sepetlerde satışa sunuluyor. Reçeller, zeytin ezmeleri, organik zeytinyağları, sürülebilir çikolatalar, karabibeler gibi nefis tatlarıyla yılbaşı kurabiyeleri ve Belçika’dan getirilen özel yılbaşı lezzetleriyle bezeli bu sepetlerin, küçük boyu 120 TL, orta boyu 210 TL ve büyük boyu 325 TL’den alınabilir.


Yılbaşı akşamını evde geçirmeyi tercih eden misafirleri için ise Le Pain Quotidien, paket yılbaşı hindisi hizmeti sunuyor. İç pilav, kestane ve brokoli eşliğinde hazırlanan fırınlanmış hindi, 1 – 30 Aralık tarihleri arasında Le Pain Quotidien mağazalarından temin edilebiliyor. Fırınlanmış yarım hindi 195 TL’den, tam hindi ise 295 TL’den satışa sunuluyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: LE PAIN QUOTIDIEN , Yılbaşı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz