La Petite Maison menüsüne lezzet kattı!

Güney Fransa mutfağından özel lezzetleri kendine has yorumu ile sunan La Petite Maison; kaliteli yemek ve servisinin yanı sıra, seçkin sanat eserlerinin değer kattığı dekorasyonuyla da İstinyePark’taki yeni yerinde büyük beğeni topluyor.

26 Temmuz 2017 12:44
La Petite Maison menüsüne lezzet kattı!
“Burada herkes ünlüdür” (“Tous Célèbres Ici”) mottosu ile misafirlerini rahat ve samimi ortamında ağırlayan La Petite Maison’un mevsim ürünleri ile menüsüne kattığı yeni lezzetlerden biri “Kuşkonmaz Risotto”.
Mevsime özel iki ürünün mükemmel lezzet uyumu yakaladığı “Kuşkonmaz Risotto”, özellikle trüf severlerin favorisi olmaya aday. Siyah yaz trüf mantarı ve Ege bölgesinden yerel olarak tedarik edilen kuşkonmaz ile hazırlanan risotto şefin özel reçetelerinden.
Fransız Rivierası’nın tatlarını, kültürünü ve atmosferini özgün bir sentezle sunan La Petite Maison, imza yemeklerinin yanı sıra modern ve yaratıcı sunumlarla harmanladığı mevsime özel lezzetleri ile de iddialı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: La Petite Maison

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz