Kuzeyin Oğlu Günay Sahnesi'nde!

Yeme-içme ve eğlence sektörünün öncüsü BVS Group bünyesinde yer alan, gazino kültürünün son mirasçısı, İstanbul eğlence dünyasının kalbinin attığı kült mekan Günay Restaurant, 1 Kasım Cumartesi geccesi, Kuzey’in oğlu, Volkan Konak konseri ile konuklarına unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor..

30 Ekim 2014 12:04
Kuzeyin Oğlu Günay Sahnesi'nde!
Şarkılarının yanı sıra hoş sohbeti ve şiirleri ile de konukların büyük beğenisini toplayan Volkan Konak, bu geccede de Günay müdavimlerine unutulmaz dakikalar yaşatacak…

Hafıza kayıtlarında, gazinoların altın çağından günümüze uzanan kodların yer aldığı zengin bir arşiv saklı olan Günay Restaurant, İstanbul gecce hayatının sembol değerlerinden biri olma özelliğiyle, en iyilerin sahnesi olmaya devam ediyor. Karadeniz’in güçlü sesi ve usta yorumcusu Volkan Konak’ın zengin repertuvarından en sevilen şarkıları, kendine has üslubuyla müzikseverlerle paylaşacağı bu coşku dolu Günay geccesini takvimlerinize not düşmeyi sakın unutmayın!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Günay , Volkan Konak

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz