Kubat ve Nebil Özgentürk düeti mest etti!

Ünlü sanatçı Kubat önceki gecce Nossa Costa’da yaklaşık 400 kişiye çok güzel bir türkü geccesi yaşattı.

30 Kasım 2013 14:24
Kubat ve Nebil Özgentürk düeti mest etti!
Ataköy Marina’nın en ucunda 360 derece deniz manzarasıyla eşsiz bir güzelliğe sahip olan BVS Group’a ait eğlence mekanı, sık sık hayranlarının ünlü türkücüye gönderdiği alkışlarla çınladı.

‘Türkülerin Efendisi’ lakaplı sevilen sanatçı

güçlü sesi ve etkileyici yorumuyla konuklarını Anadolu’nun bozkırlarında adım adım gezdirdi. Sanatçı, ‘Ormancı’, ‘Sarı Gelin’, ‘Dido’, ‘Derhule’, ‘Ah ne yar’ ‘Yekte yavrum yekte’, ‘Gülüm’, ‘Uzun İnce Bir Yoldayım’, ‘Halkalı Şeker’, ‘Ahidim Sensin’, ‘Yine Başım Sevdalı’ gibi sevilen eserleri peş peşe seslendirdi.

Ünlü sanatçıyı dinleyenler arasında gazeteci Nebil Özgentürk de vardı. Bir ara Özgentürk'ü sahneye davet eden Kubat, birlikte ilk olarak ‘Leylim Ley’ türküsünü söylediler. Alkış oldukça fazla olunca sahneden inmeyen Nebil Özgentürk, Kubat’la düet yapmaya devam etti. Ve ikili bu kez de ‘Göçmen Kızı’ türküsüyle gecceye katılanları mest etti.

Saat 22.30 da sahne alan Kubat hiç ara vermeden tam 3 saat sahnede kalarak misafirlerin takdirini topladı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nebil Özgentürk , Kubat , Nossa Costa

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz