Köfteci olarak çıktığı yolda Filizler şimdi bir ekol!

İlk olarak 1994 yılında Filizler Köftecisi’nin Tuzla’da başlayan hikayesi, 2010 yılında Üsküdar’da muhteşem mekanı ile taçlandı. Lezzet ve hizmet değerlerine seçkin mekan değerini de ekleyen Filizler, 5 bin yıllık tarihi yarımada, Haliç ve Galata manzarasıyla da vazgeçilemeyecek bir mekan olduğunu kanıtlıyor.

25 Şubat 2014 11:41
Köfteci olarak çıktığı yolda Filizler şimdi bir ekol!
Hürriyet Gazetesi’nde, gurmelerden oluşan bir jüri tarafından, 2012’nin en iyi 10 köftecisi sıralamasında 1. seçilen Filizler, 2013 Yılında ise GECCE.com tarafından İstanbul’a değer katan mekanlar kategorisinde ödül aldı. Her yıl lezzetiyle ödüllere layık olan Filizler, bu lezzeti herkese ulaştırmayı misyon edinerek büyümeye devam ediyor. Nisan ayında Tuzla’da 3. şubesi Filizler Bahçe’yi açan ve köftecilik geleneğinin İstanbul’daki simgesi olan Filizler Köftecisi geçtiğimiz günlerde 4. Şubesi olan Filizler Ümraniye’yi açtı. 330 Kişilik açık, kapalı alanları ve VIP toplantı salonları ile hizmet vermektedir.

Detaylar için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: filizler , köfte

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz