Kendi mutfağınızın şefi olun!

d.ream Akademi, Bosch’un katkıları ile düzenlediği farklı içeriklere sahip amatör eğitimlerle katılımcılara kendi mutfaklarında profesyonel bir şef gibi harikalar yaratma olanağı sunuyor.

01 Şubat 2017 10:49
Kendi mutfağınızın şefi olun!
Düzenlediği atölyelerde, farklı lezzetlerin yanı sıra pişirme sırlarını ve inceliklerini de meraklılarıyla paylaşan d.ream Akademi, Şubat ayı boyunca dört farklı eğitim düzenliyor.

Şubat ayı süresince profesyonel şefler tarafından gerçekleştirilecek atölye programlarının başlıkları; ‘Davet Sofraları’, ‘Kahve 101’, ‘Beş Harfli Aşk: Yemek’ ve ‘Venedik’den Karnaval Menüsü’.

Dünya standartlarında eğitim ve yenilikçi yaklaşımı ile Türkiye’de yiyecek ve içecek sektörüne kaliteli eleman kazandıran d.ream Akademi; deneyimli kadrosu ile amatör mutfaklara da gusto katmaya devam ediyor. Eğlenceli vakit geçirirken yemek yapımına dair incelikleri de öğrenebileceğiniz d.ream Akademi’nin Şubat ayı amatör eğitimlerini kaçırmayın.


Biletler Biletix’te…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: d.ream akademi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz