Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’e Yılbaşı öncesi yoğun ilgi

Kayak turizminin önde gelen merkezlerinden Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort sezona hızlı bir giriş yaptı. Gözde kayak merkezi Kaya Palazzo’ya yılbaşı öncesi konuklar yoğun ilgi gösterdi.

27 Aralık 2017 09:43
Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’e Yılbaşı öncesi yoğun ilgi

Dünyanın en ünlü kayak merkezlerinden beklediğiniz ne varsa, çok daha fazlası Kartalkaya’da. Lüks butik dağ oteli konseptiyle hizmet veren Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort seçkin mimarisi ve üstün hizmet kalitesiyle kayak ve snowboard tutkunlarına unutulmaz bir kış tatili rüyası sunuyor.

Sezonun Büyük Yeniliği: Buz pistinde paten keyfi

Buz üstünde kaymayı sevenler için sezonun büyük yeniliği paten keyfi yeni sezonda Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’te.


Otel önünde 210 metrekarelik açık alan üzerine kurulan buz pisti hem çocuklara hem de yetişkinlere hizmet veriyor. İsteyenler bu deneyimi eğitmenler eşliğinde de yapabilecek.


Karda eğlence hiç bitmiyor!

Çocuklara özel Kids Snow Tubing Parkında eğlence ve keyif zirvede, çocuklar, kocaman botlar ile kaymanın keyfine varıyor. Gözetmenler eşliğinde sırayla takip edilen bu eğlence Kaya Palazzo’da.
Yılbaşı geccesi Selen Servi Kartalkaya Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’te!

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Yılbaşı geccesini 2018'i Selen Servi konseri ile karşılayacak.

Rezervasyonların büyük oranda dolduğu Kaya Palazzo'da kayak pistleri de yerli ve yabancı turistlerle dolup taşıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz