KasapDöner'den yine sıradışı reklamlar...

KasapDöner'in yeni reklam filmleri görücüye çıktı. Hiç KasapDöner yiyenle yemeyen bir olur mu?

09 Haziran 2017 13:52
KasapDöner'den yine sıradışı reklamlar...
Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner, yine sıra dışı bir işe imza attı. 4 farklı kurguda çekilden yeni reklamları ile döner severlerin karşısına çıkan KasapDöner, yine Türkiye standartlarının üzerinde bir iş ile son yılların en renkli reklamlarından birine imza attı.

Tüm hazırlık organizasyonları Decibel Organizasyon tarafından gerçekleşen ve Beykoz Kundura Fabrikası’nda 24 saatlik bir çalışmayla çekilen reklam filminin yönetmenliğini Onedio’dan da tanınan Tuğrul Uğur, Görüntü Yönetmenliğini ise çok sayıda reklam filmine imza atan Enes Taşçı yaptı.

‘’KASAPDÖNER YİYENLE YEMEYEN BİR OLUR MU’’
‘’Hiç KasapDöner yiyenle yemeyen bir olur mu’’ sloganı ile yine farklı bir işe imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Global Restoran Yatırımları A.Ş Genel Müdürü Bahar Özürün, ‘’Sadece bifteklik etten yaptığımız dönerimiz ile sadece döner değil tüm hızlı yiyecek sektöründen ayrışıyoruz. Bu reklamlarda da KasapDöner olarak hem yeni sloganımızı belirlemiş, hem de abartılı mizah unsurunu kullandığımız eğlenceli filmlerimizle bu farkımızı belirtmiş olduk’’ dedi.

Videoyu izlemek için : https://youtu.be/_vI1ZoFAJBI
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: KasapDöner

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz