Kasap Döner'den sevindiren kampanya!

Dönerin sıra dışı markası KasapDöner, döner severleri mest edecek bir kampanya başlattı.

09 Ekim 2017 12:34
Kasap Döner'den sevindiren kampanya!
Kasap Döner müdavimleri, bifteklik etten döneri çok hesaplı fiyatlarla yiyecek.

“Hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz” sloganıyla yola çıkan ve son yıllarda gösterdiği hızlı büyümeyle dikkat çeken Kasap Döner, “Lezzetli döner herkesin hakkı” düşüncesiyle yeni bir kampanya başlattı.

İŞTE YENİ FİYATLAR!

Kampanya kapsamında yayınlanan dört reklam filminde Kasap Döner ürünlerinin mevcut ve kampanyalı fiyatları vurgulanıyor. Bifteklik etten üretilen 100 gram porsiyon döner 19.50 TL yerine 16.90 TL’ye döner severlerle buluşacak. Yine kampanya boyunca Dürüm Kasap Döner 11.90 TL, Kasap Döner İskender 16.90 TL, Tombik Kasap Döner 9.90 TL’den dönerseverlere sunulacak.

RENKLİ SOSYAL MEDYA KAMPANYASI

Kampanyanın sosyal medya ayağında ise renkli sloganlar dikkat çekiyor. “Hem hesabını, hem de damak tadını bilenlere özel kampanya”, “Orada durumlar nasıl bilmiyoruz ama bizde dürümler 11.90” gibi esprili sloganlar yer alıyor. Kasap

Döner’in daha önce yaptığı “dürüm yiyen kadın” ve “perküsyon döner” temalı reklamları da tüketiciden büyük ilgi görmüştü.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kasap Döner

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz