Kargalar Kafeste'ye veda zamanı..

Cumartesi geccelerinin vazgeçilmez adresi Cento per Cento the Plaza bu sezona da damgasını buldu. Kaliteli eğlence anlayışını İstanbul'a kazandıran, lezzeti, müziği ve sanatı bir araya getiren Kargalar Kafeste Gala programıyla 25 Nisan Cumartesi geccesi, bu sezon için son kez karşımızda olacak..

21 Nisan 2015 15:58
Kargalar Kafeste'ye veda zamanı..
Muhteşem bir organizasyon.. Unutulmaz bir müzik deneyimi.. Harika lezzetler.. Her anı şık ve kaliteli..

Kargalar Kafeste eşliğinde harika lezzetler tadarken, Kargalar Kafeste'nin harika müzik dinletisine eşlik ediyorsunuz. Yüzünüzden tebessümün, damağınızdan lezzetin asla azalmayacağı bir Cumartesi geccesi için Kargalar Kafeste'nin galasını kaçırmamanızı tavsiye ederiz..

Kargalar Kafeste'nin efsane kadrosu: Okan Şamil, Gökhan Abur, Cihan Ünal, Muzaffer Uludağ, Suna Yıldızoğlu, Yalçın Özden, Korkut Koray, Bilge Candan, Mutlu Doğan, Nezih Yeşilnil, Mihael Nahmias, Gökçe Coşkun, Merve Dikarman Erk.

Rezervasyon: 0212 217 02 12


Orjinal italyan reçetelerle hazırlanan seafood menüsü, şık ve seçkin dekorasyonu, İstanbul’u adeta 360 derecelik bir açıyla seyretmenizi sağlayan manzarası ve Cuma geccelerine renk katan Erol Evgin’in canlı müzik performansı ve Cumartesi gecceleri Kargalar Kafes'te grubu ile Cento per Cento the Plaza Hotel, çok özel bir mekan..

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz