Kardeş Mutfak: Quzu Bodrum

Yaz boyu Bodrum Palmarina'da hizmet vermeye devam eden Quzu Bodrum, Türk Mutfağı'nın gerek malzeme gerek pişiriliş yöntemleri ile kardeşi olan Azeri Mutfağı'nın en lezzetlileri, şık sunum ve güler yüzlü servis anlayışıyla konuklarıyla buluşmaya devam ediyor.

20 Ağustos 2014 16:01
Kardeş Mutfak: Quzu Bodrum
Azerbeycan ile Türk Kültürleri'nin bir çok alanda ortak noktası bulunduğu bilinen bir gerçek. Azerbeycan ve Türk Mutfakları'nın kardeş olması ise kaçınılmaz bir sonuç... Bu iki mutfak, gerek kullanılan malzemeler gerekse pişirme yöntemleriyle birbirine çok benziyor. Farkı ise Quzu Bodrum yaratıyor!!!


Fark Yaratan Mekan

Palmarina'nın içinde yer alan Quzu Bodrum, ilk olarak lüks tasarımı ve zevkli dekorasyonuyla dikkatleri çekiyor. Palmarina'nın ihtişamlı yat manzarasıyla birlikte yemeklerinizi keyifle yiyebileceğiniz bir mekan yaratan Quzu Bodrum, misafirlerine konforu sunuyor.


Dilerseniz, Quzu'nun barında kafanızı dinleyebilir, denizin kokusunu içinize çekebilirsiniz. Abartıdan uzak fakat dikkat çekici mekan dizaynıyla sizi yormadan, ruhunuzu da dinlendirebileceğiniz bir mekan yaratan Quzu Bodrum'da yemek öncesi snack mönü ( Havyar&Şampanya) eşliğinde, ufuk çizgisinde kaybolmak çok keyifli olacağa benziyor.Fark Yaratan Mutfak

Benzer malzemeler ve benzer pişirme teknikleri ile çok benzer mutfaklara sahip olsak da burada fark yaratan Quzu Bodrum'un mutfağı! Quzu Bodrum'un Azeri Mutfağı ağırlıklı olmak üzere Rus Mutfağı ve füzyon mutfak örnekleri de taşıyan zengin mönüsünü görünce karar vermekte zorlanabilirsiniz.Ne karar verirseniz verin, hem Türk Mutfağı'ndan vazgeçemeyen ve yemek konusunda daha tutucu olan konuklar hem de yeni lezzetler denemek isteyen konuklar mutlaka aradıklarını bulabilecekler. Çeşitlilik, kalite, sunum, lezzet ve mekan ambiyansıyla mahşerin beş atlısının beşinin de bir arada bulunduğu bir mekan.Yaz bitmeden yapılacaklar listesine 'Quzu Bodrum'a gitmek' maddesini eklemeden bu yazı bitirmeyin!

Damla YILMAZ
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Quzu Bodrum , restoran

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz