Kanyon'da Paris havası!

Ünlü Sanatçı Candan Erçetin en güzel Fransız şansonlarını, Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri’nde söyledi. 10.000 kişinin hep bir ağızdan söylediği şarkılarla muhteşem bir konsere imza atan Erçetin, izleyenlere unutulmaz bir gecce yaşattı.

29 Aralık 2014 12:38
Kanyon'da Paris havası!
Bir kent alışkanlığı haline gelen Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri, bu yıl Türkiye’nin en büyük yıldızlarından birini ağırladı. Her yeni yıl arifesinde en popüler sanatçıların orkestraları eşliğinde özel olarak hazırladıkları seçki ile ziyaretçilerine coşkulu bir gecce yaşatan Kanyon bu yıl da bu geleneği bozmadı. 2015 yılı, Kanyon’da başarılı sanatçı Candan Erçetin ve orkestrası eşliğinde 28 Aralık Pazar günü unutulmaz bir konser ile karşılandı.10 bin Kişi Candan Erçetin’e Eşlik Etti

Bu yıl Paris havasına bürünen Kanyon’a özel hazırladığı repertuarı ile Candan Erçetin en güzel Fransız şansonlarının yanı sıra, klasikleşen şarkıları ile Kanyon ziyaretçilerine unutulmaz bir konser yaşattı. Candan Erçetin bu özel gecce'de La Vie En Rose, Tombe La Neige, La Boheme, Champs Elysees gibi klasikleşen Fransız şansonları ile sevilen birçok şarkısını da seslendirdi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Avm , Kanyon

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz