Kalamış Posh'a 3 boyutlu bakış!

İsmet Gül’ün sahibi olduğu Kalamış Posh 10 yıldır kalitesiyle yola devam diyor. Anadolu Yakası'nda bulabileceğiniz A plus kesime hitap eden, Gül’ün tabiriyle ‘Anadolu Yakası’nın Şamdan’ı!’

12 Ocak 2013 11:26
Kalamış Posh'a 3 boyutlu bakış!
Marina ve doğal manzarasıyla kendinizi Monte Carlo’da hissetmeniz muhtemel. Dünya mutfağından lezzetler şef Selehattin Koç’un mutfağından çıkıyor. 6 ayda bir sunumlar ve menü yenileniyor. Ama klasikleşmiş yenilikler olduğunun altını çizelim.

Şef, et yemeklerini öneriyor, Meksika mutfağından Fajita, dana kaburgalı buğday risottosunu denemelisiniz. Ayrıca dana carpaccio ve güveçte pazı dolma da çokça tercih edilenler arasında..

Ünlülerin de vazgeçilmezi olan mekan, Süreyya Yalçın’dan, Demet Akalın’a, fenerli futbolcular ve basketbolcuların uğrak yeri.


Posh’da sadece lezzete değil müzik ve eğlenceye de doyuyorsunuz. Haydi buyurun 3 boyutlu yolculuğa, Dj müziği severlere, Dj, Kareoke yapmak isteyenler, (Hatta bir çok şarkıcı da gelmişken kareoke katına çıkıp prova da yapıyormuş)İkinci katta yer alan kıpkırmızı çarpıcı bir dekorasyona sahip Red Club’a, fasıl dinlemek isteyenler, en üst kattaki Kalamatti’ye..


Bu kadar çeşitliliği huzurunuza sunan başka mekan var mı?

Not: Davet ve organizasyonlarınız için de mekanın Halkla İlişkiler Müdüresi Azer Çöllü ile görüşebilirsiniz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: kalamış posh

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz