Kahvaltının adresi; Zeferan Restaurant!

Azerbaycan mutfağının İstanbul’daki en iddialı temsilcisi Zeferan Restaurant, mükemmel hizmet ve üstün kaliteyi bir arada sunmaya devam ediyor.

06 Eylül 2018 11:33
Kahvaltının adresi; Zeferan Restaurant!
Selçuklu ve Osmanlı Mimarisinden esinlenen Ajwa Hotel'de bulunan Zeferan Restaurant, otelin ruhunu tarzına ve dekorasyonuna da yansıtmış. Harika manzarasında, muhteşem bir sofrada otantik bir kahvaltı için Zeferan Restaurant doğru adres!


Zəfəran Restaurant’ın özel kahvaltı menüsü, Azerbaycan ve Anadolu’nun değişik yörelerinden uzun araştırmalar sonucu titizlikle seçilerek doğrudan üreticisinden temin edilen bol çeşitli kahvaltılıkları içeriyor. Unutulmaz bir ziyafet yaşatan bu kahvaltıda Divle obruk peyniri, Azerbaycan Şamaha yöresine ait motal peyniri, Kargı tulumu, Kars eski kaşarı, karakovan balı, manda kaymağı, Kastamonu pastırması, ev yapımı tereyağlı katmer, ekmek çeşitleri, kükü, köke, taze meyve suları, ev yapımı reçeller ve tatlılar gibi geleneksel mutfağın bilgisini en iyi şekilde yansıtan, farklı lezzetler yer alıyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Zeferan Restaurant , sultanahmet , fatih

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz