İzmir'in Boyoz'u Dünya Kupası’nda

Global marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen İzmir Boyoz'u, Amerika ile başlayan ve sonrasında Avrupa'da 6 ülkeye ulaşan “Smyrna Boyoz” ihracat yolculuğunu, Katar ve Kuveyt ile sürdürecek. Mim Grup Ceo'su Musa Turan “Boyoz, tüm dünyanın vazgeçilmezi olacak” dedi.

11 Temmuz 2019 13:48
İzmir'in Boyoz'u Dünya Kupası’nda
Türkiye, Yunanistan ve Amerika'daki şubelerden alınan olumlu geri dönüşler sayesinde birçok farklı ülkeden talep aldıklarını söyleyen Turan “Bu talepler doğrultusunda Ortadoğu’daki ilk görüşmemizi Kuveyt’te gerçekleştirdik ve Master Franchising anlaşmamızı imzaladık. Eşsiz ürünümüzle, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için sabırsızlanıyoruz” dedi. Kuveyt’deki Master Franchising anlaşması, Smyrna Boyoz Yönetim Kurulu Başkanı Musa Turan ve Al-Massaied Group Yönetim Kurulu Başkanı Nasser Al-Massaied tarafından imzalandı.


İKİ HEYECAN BİRDEN
2022 yılına kadar Kuveyt ve Katar’da toplamda 4 tane Smyrna Boyoz şubesi açılacağını belirten Turan “Bu demek oluyor ki Katar'ın evsahipliğinde düzenlenecek 2022 Dünya Kupası’nı izlemeye gelenler iki heyecan yaşayacak. Katar’a gelenler ‘Smyrna Boyoz’un eşsiz tadıyla tanışma fırsatı da bulacak” dedi. Smyrna Boyoz’un son derece ekonomik olan konseptinin yurtdışındaki yatırımcılar için büyük bir fırsat olduğunu her fırsatta yineleyen Turan “Bunun gün geçtikçe daha çok anlaşıldığını görmek bize gurur veriyor” diye konuştu.

HER KÜLTÜRE UYGUN LEZZET
Her ürününde boyozun özgün tarifine sadık kalan Smyrna Boyoz, farklı kültürel tatlara uyum sağlayarak her geçen gün ününü daha da arttırmaya devam ediyor. Boyozun 527 yıllık geçmişiyle bir kültür ifade ettiğini söyleyen Turan “Bu kültürden yalnızca bizim yararlanmamız bencillik olurdu. Bu yüzden her ülkenin kendine has damak tadını yakalayarak, boyozun yalnızca İzmir’in değil tüm dünyanın vazgeçilmezi haline gelmesi için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: smyrna , boyoz , mekan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz