İstanbul’un Balık Noktası...

Konuklarını nezih bir ortamda, enfes deniz ürünleri ve dünya mutfağının en seçkin lezzetleriyle ağırlayan İstanbul’un Balık Noktası...

20 Ekim 2017 09:36
İstanbul’un Balık Noktası...
Öğle ve akşam yemeklerinizi çin vazgeçilmez bir mekan olduğu kadar, özel günler ve iş yemekleri için de son derece ideal!

Galata Köprüsü’nde yer alan ve mavinin lezzetleriyle Boğaz’ın büyüsünü buluşturan BALIK NOKTASI; köklü bir geleneği yaşatan çok özel bir mekandır. 7000 yıllık dillere destan bir şehrin iki kıtayı birleştiren noktasında, Haliç’in üzerinde uçuşan martılar, muhteşem Boğaz’ın masmavi sularında seyreden yolcu gemileri, BALIK NOKTASI’nın nezih ve kusursuz ortamında balık yemenin keyfini çıkaran konukları selamlıyor. Şehrin telaşından uzaklaştıran eşsiz dinginlik, bin bir masala yarenlik etmiş köprünün altından İstanbul’u seyre dalan BALIK NOKTASI’nda keyifli anlara eşlik ediyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Balık Noktası

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz