İbiza’nın muhteşem partileri Saigon'da!

Cumartesi geccesi müdavimlerini bu hafta Saigon’da sıra dışı bir gecce bekliyor. One Night in Ibiza partisinde, ünlü DJ’ler Serdar Ayyıldız, Müjde ve Mert Özkaya setin başına geçerken, Hande Ateş, Suay Doğanay ve Aslıhan Akdağ da canlı performansları ile 29 Ekim Cumartesi günü akşam 10’dan sabah 4’e kadar dans ettiriyor.

26 Ekim 2016 10:44
İbiza’nın muhteşem partileri Saigon'da!
Sıra dışı partileri ve eğlenceleriyle Özgürlük Adası olarak bilinen İbiza’nın ünlü partileri, bu hafta Saigon’a taşınıyor. Tech House tarzında Türkçe şarkılar yaparak farklı bir akım yaratan DJ Serdar Ayyıldız’ın canlı setine, vokalist Hande Ateş, violinist Suay Doğanay ve perküsyon sanatçısı Aslıhan Akdağ eşlik edecek. Gecce, DJ Müjde ve DJ Mert Özkaya’nın kaliteli ve enerjik house müzikleri ile devam edecek. 29 Ekim Cumartesi 22.00 - 04.00 saatleri arasındaki One Night in Ibiza partisine girişler ücretsiz.

Konsept partileri, ev sahipliği yaptığı event’leri, ünlü DJ’lerin performansları ile Saigon, gecce hayatına yeni bir soluk getiriyor. Tarihi Haliç manzarasıyla dikkat çeken Saigon, dünya mutfağından yenilikçi lezzetler sunduğu ‘fun food’ menüsüyle de eğlenceli olduğu kadar leziz bir gece yaşatıyor.


Saigon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Saigon

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz