Hıncal Uluç'tan Günay'a övgüler

Hıncal Uluç, köşesinde yıllardır eğlencenin değişmeyen ismi Günay'a yer verdi. Eğlence anlayışını her geçen gün çok daha yükseklere çıkaran, kalitesiyle, yemekleriyle ve eşsiz ambiyansıyla isminden fazlasıyla söz ettiren Günay, basında da aynı etkiyi göstermeye devam ediyor.

28 Şubat 2015 14:38
Hıncal Uluç'tan Günay'a övgüler
Gazino kültürünün son mirasçısı, İstanbul eğlence dünyasının kalbinin attığı kült mekan Günay Restaurant, ağırladığı dünyaca ünlü yerli ve yabancı starlar ile, en iyilerin sahnesi olmaya devam ediyor...

Bir zamanlar insanların taş plaklardan dinleyip ezberledikleri, hep bir ağızdan eşlik ettikleri klasikleşmiş şarkılara hayat veren ihtişamlı sesleri görebilmelerinin yegane yoluydu gazinolar. Hafıza kayıtlarında, gazinoların altın çağından günümüze uzanan kodların yer aldığı zengin bir arşiv saklı olan Günay; parlak ışıklar altında müziğini icra ederken tüm gözleri sahneye kilitleyen görkemli sanatçıların, hayranı oldukları usta seslerin sahne aldığı mekanların kapısında uzun kuyruklar oluşturan kalabalıkların en yakın tanığı olma sıfatıyla, İstanbul gece hayatının sembol değerlerinden biri kabul edilmenin haklı gururunu taşıyor.

Günay'ın özel, eğlenceli gecceleri Hıncal Uluç'un köşesini işte böyle yansıdı;


GÜNAY hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: günay , hıncal uluç

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz