Hafta sonu ne yapsak?

Tüm haftanın yorgunluğunu ve stresini atmaya, unutulmaz lezzet deneyimleri yaşamaya hazır olun! İşte hafta sonu için harika lezzet önerileri ve birbirinden eğlenceli aktiviteler..

25 Aralık 2015 13:30
Hafta sonu ne yapsak?
HAFTANIN EN POPÜLER 10 MEKANIYILBAŞI GECCESİ İÇİN EN ÖZEL MEKANLARŞEHİRDE HAFTA SONU EĞLENCESİArt of Food yazdı..Berrak Mekanlarda yazdı..Gizem'li Tatlar yazdı..Mekan Delisi yazdı..RESTORAN TÜM HABERLERVİZYONDAKİLERTİYATRO ÖNERİSİ

Bekarlığa VedaElizabeth Coleman'ın kaleme aldığı ve Akasya Asıltürkmen tarafından uyarlanan romantik komedi "Bekarlığa Veda", Ocak ayında Bo Sahne'de sahneleniyor.

Düğünden önce son gece... En yakın arkadaşların seni gerçeklerle yüzleştirsin ister miydin?

"Kim bu sihirli elbisenin büyüsüne kapılmışken, birden bire çıkarıp plastik kutusuna koyabilir? Kim otuz üç yaşında, biyolojik saatinin tik taklarıyla uykusuz geceler geçirmek ister? Ben değil... Ah o salak peri masalları! Mutlu son. Ya sonra? Mutlu sondan sonra ne var? Prens ukala, bencil herifin teki çıkar, ezik Sindirella onun bütün hovardalıklarına boyun eğer. Kendileri gibi çocuklar yetiştirir ve sırf hayatlarını daha yaşanılır kılmak için başka aptal hikayeler uydururlar. Sırf hayat döngüsü devam etsin diye."

KİTAP ÖNERİSİ


Tanıtım bülteni:

"Hoşça git," dedi tilki. "Vereceğim sır çok basit: İnsan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçeğin mayası gözle görülmez." Küçük Prens unutmamak için tekrarladı: "Gerçeğin mayası gözle görülmez."GECCERESTORAN MOBİL ile farkı hisset!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz