Hafta sonu ne yapsak?

Bu hafta sonu İstanbul’da eğlence patlaması yaşanıyor. Eğlencenin bin bir yüzü bu hafta sonu da şehri sarıyor. Tabak kırmak isteyene de bir etkinlik var, rahatlayıp uzaklara dalmak isteyene de; kurtlarını dökmek, dansa doymak isteyen de, müziğin keyfini çıkarmak isteyen de istediğini bulacak! İşte şehrin en iyi eğlenceleri..

14 Ekim 2016 13:25
Hafta sonu ne yapsak?
HAFTA SONU ROTALARI..

Sizin için 7 gün 24 saat gezen ve keşfeden GecceMekan ekibinin kaleminden hafta sonu rotalarını çizmeye ne dersiniz? İşte size harika öneriler..

***

Art of Food yazdı... "Karaköy eski günlerine dönüyor!" /b]

"Kabullenmesi zor oldu ama koca bir yazı geride bıraktık! Artık kalın kazaklar saklandıkları yerden çıkmaya, yapraklar ağaçları terk etmeye, akşamları hafif serinlikle ürpermeye başladık. Her güzel şeyin bir sonu var; ama sonun başından güzel olmayacağını kim söylemiş! Yazın sonuna geldik, ama bence sonu da efsane oldu! Yazı şehirde geçirenler bilir; aldı başını bir Arnavutköy-Karaköy kapışması.. Yazın kazananı Arnavutköy olmuş olabilir; ama bu kış Karaköy bağımlılığı yeniden başlayacak. Neden mi? Hemen açıklayayım.."

Yazının tamamı için tıklayınız...


***

Berrak Mekanlarda haftanın önerisi.. "Adana'nın lezzet durakları"

Geçtiğimiz hafta sonunu Adana’da geçirdim. Söz konusu Adana olunca hemen bavulumu toparladım. Gündüz kebap, gecce şırdan ama her daim ciğer ve şalgam kah közde su böreği kah hamburger kah dürüm… Adana’yı komple yiyip bitirmeye gittim. O yüzden şehir ile ilgili bu kısa özet bilgiden sonra hemen yemeklere geçeceğim. Çünkü bu Adana milleti daha topraklarına iner inmez başımızı yaktı. Yeme içme üzerine kurulu bir kentten başka ne beklenebilirdi ki.***

Style & City / Selin Sunay yazdı... "Kebap mı? O zaman buyurun Develi'ye"
***

KIPIR KIPIR HAFTA SONU..***

Bu haberleri bilmende fayda var..

Bu mekanları bilmende fayda var..

***


KIŞ GERİ GELDİ! İŞTE SİZLERE BİRBİRİNDEN ÖZEL ÖNERİLER

En iyi Risotto mekanları!En eğlenceli bekarlığa veda mekanlarıEn iyi sushi mekanları!
***

GECCEMEKAN MOBİL ile farkı hisset!***

OKU OKU DOYAMADIK!

Söz Mühendisi
Yazar: Hasan ÇepHiç bitmesin dediğin zamanlara, gün geliyor keşke hiç yaşamasaydık diyorsun.Hayat ne garip. İyi ki varsın dediğiniz insanın yokluğu ile huzur bulduğunuz günler de gelecek. Bu sana hayatın verdiği en önemli ders olacak. Bir zamanlar iyi ki vardı, şimdi iyi ki yok. Çok acayip bir durum elbette. Hasta olmasına bile dayanamadığın biri için gün gelir "Daha beter olsun." dersin. Bugün çok sevdiğin, yarın görmek istemediğin birine dönüşebilir. Kabullendim, böyle olması gerekiyormuş. Bugün yoktu, yarın da olmayacak. Bir zaman sonra çabalamayı bırakıyorsun. Hani elinden geleni yapıyorsun ve daha fazla zorlamıyorsun. Bir zaman sonra elinden değil, içinden bile gelmiyor bir şey yapmak. Bedenin değil tüm ruhun yorulmuş. Çabalamak istemiyorsun. Ne olacaksa olsun diyorsun. Zamana bırakmak en güzeli aslında. Zamanla gelir, Zamanla gider, Zamanla biter.

VİZYONDA!

Seni Seven Ölsünb]


Mezarlığında ölecek adamı gömecek yer kalmayan bir kasaba! Kasabanın çözüm odaklı Remzi Başkan’ı! Aşıkların vuslata ermeden mutlaka öldüğü bir kadere inanış! Tüm bu karmaşa arasında elbette yine aşk, yine Karadeniz insanının dünyaya ve kadere meydan okuyan deli cesareti!

İSTİNYE PARK
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: hafta sonu ne yapsak

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz