Hafta sonu ne yapsak?

Hafta sonu ne yapsam, nereye gitsem? soruları her zaman kafamızı kurcalıyor. İşte sizin için düşündük taşındık.. Bu hafta sonu için seçtiğimiz etkinliklere bir göz atın. Can sıkıntısına son!

06 Temmuz 2018 10:08
Hafta sonu ne yapsak?
CUMA CUMARTESİ GECCELERİ


MODA KAYIKHANE


MORİ PERFORMANCE


WATERGARDEN

Dünya starları Watergarden istanbul’da buluşuyor! Dünyaca ünlü müzisyen ve aktörlerin balmumu heykelleri 7 - 22 Temmuz arasında Watergarden’da sergileniyor. Kaçırmayın!


VİZYON'DAN

Ant-Man ve Wasp

Captain America: Civil War filmindeki olayların ardından, Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olarak aldığı kararların sonuçlarıyla yüz yüze gelmiştir. Hayatını dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olarak hareket etmektedir. Ancak bir gün Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym önemli bir görev için karşısına çıkar. Scott, The Wasp ile işbirliği yapmalı ve kostümünü bir kere daha üstüne geçirerek geçmişindeki sırları çözmek üzere hareket etmelidir. Yönetmenlik koltuğunda Peyton Reed’in oturduğu filmin oyuncu kadrosunda ise Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas gibi ünlü isimler yer alıyor.


HAFTA SONU İÇİN KİTAP ÖNERİSİ

Kolombiyalı büyük yazar Gabriel García Márquez'in 1981'de yayımlanan yedinci romanı Kırmızı Pazartesi, işleneceğini herkesin bildiği, engel olmak için kimsenin bir şey yapmadığı bir namus cinayetinin öyküsü. Hem Kolombiya'da, hem de yayımlandığı dünyanın dört bir yanındaki pek çok ülkede sarsıcı etkileri olmuş bir roman. Usta yazar, çocukluğunu geçirdiği kasabada yıllar önce yaşanmış bir cinayet olayını aktarıyor. Romanın kahramanı Santiago Nasar'ın öldürüleceği daha ilk satırlardan belli. Kırmızı Pazartesi, yalnızca bir cinayetin arka planını değil, bir halkın ortak davranış biçimlerinin potresini de çiziyor. Böylece, sonuna dek ilgiyle okuyacağınız bu kısa ve ölümsüz roman, bir toplumsal ruhçözümü niteliği de kazanmış oluyor.


HAFTA SONU BU ŞARKILAR KULAĞINIZA ÇALSIN

FRIENDS ft Anne-Marshmello
Drake- God's Plan
Mahmut Orhan & Colonel Bagshot - 6 Days
Sezen Aksu-Begonvil
Soner Sarıkabadayı-Boza Boza

Gülşen Karaağaç
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz