Güneri Cıvaoğlu'ndan Mahkeme Lokantası'na övgüler

Gecce Gurme Kurulu üyesi gazeteci-yazar Güneri Cıvaoğlu, Karaköy'de bulunan Mahkeme Lokantası'nı ziyarete gitti. Cıvaoğlu, mekanı öve öve bitiremedi. İşte detaylar...

18 Ocak 2018 12:36
Güneri Cıvaoğlu'ndan Mahkeme Lokantası'na övgüler
Gecce Gurme Kurulu üyesi ve Türkiye'nin duayen gazetecilerinden biri olan Güneri Cıvaoğlu, geçtiğimiz gün arkadaşları ile birlikte Karaköy'de bulunan Mahkeme Lokantası'na yemeğe gitti. Yeme - içme dünyasının içinde olan ve tüm dünyada seçkin restoranları deneyimlemiş olan Cıvaoğlu, Mahkeme Lokantası deneyimini şahsi Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.Cıvaoğlu, mekanı şu satırlarla anlattı:


"Esra Zarakol, İsveçli eski eşi ile yeniden evleniyor ve Cuma Stockholm'a gidiyor. Orada yaşayacak. Dostlarına 'Mahkeme' adlı meyhanede bir davet verdi. Yüzlerce yıllık kemerli tuğla örgü bir tarihi mekan bu. Tam karşısındaki tarihi bina, yüzlerce yıl önce Ceneviz yönetiminin mahkemesiymiş. O yüzden mekanın da bulunduğu sokağın da adları 'Mahkeme'. Mezeler güzel, balık ızgara tam usta işi."
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz